XML Nedir?

XML verileri belirli etiketleri kullanarak yapılandırılmış bir biçimde saklamanızı sağlayan bir biçimlendirme dilidir. Başka bir biçimlendirme dili olan HTML ile karşılaştırmak gerekirse XML genişletilebilirdir ve HTML gibi önceden tanımlanmış bir işaretleme diline sahip değildir. XML, kullanıcıların içeriği tanımlamak için kendi kendini tanımlayan ve sınırsız bir simge seti oluşturarak kendi işaretleme sembollerini oluşturmasına olanak tanır.

XML Converter

Geliştirdiğimiz XML Converter uygulaması ile Voyage programından çıkarılan XML yapısını dönüştürücü sayesinde ürünlerinize kolaylıkla aktarabiliyoruz.

XML Converter Avantajları

Program düzeni uzman ekibimiz tarafından kullanım rahatlığınz düşünülerek dizayn edilmiştir. Kullanımı oldukça kolaydır.

  • Satış Faturası
  • Tahsilat (Kredi ve Nakit)
  • Alım-İade
gibi alanları içeren programımız ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere geliştirildi. Uzun bir evre olan XML dönüştürme aşamasını programımız sadece Dosya Seç ve Dönüştür adımlarını izleyerek gerçekleştirir. Kolaylıkla yapabileceğiniz bu işlem sayesinde zamandan tasarruf sağlamış olursunuz.
Piyasadaki mevcut ürünlere göre daha hızlı, daha güvenilir ve daha kaliteli bir hizmet sunmaktayız. İşinde uzman, nitelikli ekibimiz sayesinde iş yükünüzü azaltmanıza yardımcı oluyor ve ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretiyoruz.