Hakkımızda

MEG'E HOŞGELDİNİZ

Meg Yazılım Bilişim Teknolojileri San.Tic.Ltd.Şti.

2018'ten beri bu işin içindeyiz ve en iyi yazılım hizmetleri sunuyoruz

Meg Bilişim Danışmanlık olarak size en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Siz müşterilerimiz için yazılıma dair olan tüm sorunlarınızı çözmek için sistemsel teknolojik çözümler üretiyoruz. Bütün amacımız en doğru sistemle birlikte ürün takip sistemini sizelerle buluşturmak. Müşteri isteğine uygun şekilde sağlık bakanlığı entegre ve tübitaktan onaylı yazılımımızı deneyip karar vermek için sizinle bir çay içmek isteriz.
Ülkemizde üretilen veya ithal edilen tüm tıbbi cihazların ve kozmetik ürünlerin üretim bandından kullanıldığı yere kadar ürün takibini sağlayabilmek, son kullanıcıya kadar ürünü izleyebilmek için geliştirilen bir projedir.
Ürünleri kayıt altına almak, izlemek, ürünlerle ilgili oluşacak tehlikeleri öngörmek ve hızlı önlem alabilmek ve güvensiz olan ürünlerin piyasadan daha hızlı şekilde kaldırılmasını sağlamaktır.
Üretim ve satış yapılan ürünlerin bilgilerinin aktarılması için seçenekler sunuyoruz. Tıbbi cihaz üretici firmalar, optik, sağlık, perakende satış ve tüketici için kullanılması uygundur. Güvenli Ürüne Erişim, Etnik Denetim, Sağlık Politikası Geleceği, Ekonomiye Güçlü Katkı olarak dört kolda faydaları genelleştirilebilir.

İhtiyacınız olan hizmetlerimize ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz

İLETİŞİM